Urodziny obchodzi 1 wzorkowiczka!
41009 wzorkowiczek dodało 19331 zdjęć do galerii!

Utwardzanie naturalnych paznokci

Dodano: 2011-03-02 09:54:12, Odsłon: 1251 , Ocena: 5/5,

 Żele silikonowe do wzmacniania naturalnej płytki. Paznokcie po takim zabiegu wyglądają o wiele bardziej naturalnie niż przy zastosowaniu tradycyjnych żeli UV. Produkty tego typu uelastyczniają paznokieć, nie niszczą jego naturalnej struktury, jednocześnie uodporniając go na urazy mechaniczne i działanie wody.

 

Paznokcie po takim zabiegu wyglądają o wiele bardziej naturalnie niż przy zastosowaniu tradycyjnych żeli. Żele tego typu uelastyczniają paznokieć nie niszcząc jego naturalnej struktury, jednocześnie uodporniając go na urazy mechaniczne i działanie wody. Wielką zaletą jest ich doskonała przyczepność, nawet przy bardzo “trudnej płytce” oraz odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne, a w szczególności na promieniowanie UV. Dzięki temu mogą być stosowane z powodzeniem u osób korzystających z solarium. Unikalna konsystencja sprawia, że są bardzo łatwe i ekonomiczne w użyciu. Aplikacja żelu pozwala na równomierne rozłożenie, bez potrzeby późniejszego wygładzania, a więc usługa jest naprawdę ekspresowa (30-40 minut)

 

Trudności nie sprawia również uzupełnienie, żel łatwo się opracowuje i co ważne dodatek silikonu sprawia, że nie pyli intensywnie. Można go również stosować jako ostatnią warstwę na paznokcie utwardzone innym żelem, akrylem czy fiberglassem w celu ich uelastycznienia.Można go łączyć z kolorowymi żelami oraz innymi akcesoriami do trwałego zdobnictwa co pozwala na tworzenie unikalnych wzorów. Korzystne działanie jest udowodnione zarówno przy płytkach cienkich i delikatnych jak i kruchych, łamliwych. Doskonałe efekty zauważono na płytkach pobruzdowanych, zarówno podłużnie jaki i poprzecznie - klientkicierpiące na tak uciążliwe defekty wreszcie mogą się cieszyć gładkimi paznokciami. Również panie z bielactwem paznokci są zadowolone z żelowania, ponieważ chroni przed powstawaniem nowych ognisk bielactwa, a płytka nabiera zdrowego wyglądu. Nie należy zapominać o paznokciach u stóp, zwłaszcza w gorącym okresie letnim. Żele silikonowe nadają się znakomicie również do stylizacji paznokci na stopach co ważne, nie usztywniając ich zbytnio, pozwalają na noszenie również zakrytego obuwia. Dzięki temu klientki mogą się cieszyć pięknymi paznokciami przez cały rok. Zauważono również ich korzystny wpływ na profilaktykę przeciw wrastaniu paznokci. Uelastycznienie paznokcia wpływa w znaczący sposób na jego ułożenie względem wału paznokciowego oraz przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych. Biorąc pod uwagę tak wiele zalet żelu silikonowego - wygodę i korzyści jego stosowania znalazł tak szybko grono zadowolonych klientów.

 

Źródło : http://www.kosmetomania.pl

Dołączyła: 2010-12-05 08:10:44

Kurs kosmetyczny

Obgryzanie paznokci.

Niektóre z nas mają problem z obgryzaniem paznokci, jest to jak n...

:]

dopiero się ucze,dobrze na mnie to działa bo bardzo mnie to wycisza w sumie to nowe moje hoobbyyyyyy...

Jak rozjaśnić płytkę paznokcia?

Kiedy z przerażeniem po zmyciu lakieru do paznokci odkrywasz,że płytka jest odbarwiona i pożółkła...

NA POCZĄTKU.....

DAWNO DAWNO TEMU Czy ktoś z Was zastanawiał się nad tym skąd wogóle się wzięło malowa...

Cyrkoniowy szał

Cyrkonie, to bez wątpienia najefektowniejsze z ozdób. Ich blask i odbijające się światło przyciąg...

Dziewczyny mam pytanie :)

Czy któraś z Was stosuję tipsy białe french ...

JAK DBAC O WZROST I LADNY WYGLĄD NATURAL

JAK DBAĆ O WZROST I ŁADNY WYGLĄD NATURALNYCH PAZNOKCI? Ponieważ miejscem wzro...

AKRYL.....

  Jak usunąć akryl z paznokci?...

Paznokcie - najczęstsze schorzenia i zab

Paznokcie - najczęstsze schorzenia i zaburzenia ich budowy Paznokcie: ...

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage