Urodziny obchodzi 2 wzorkowiczki!
35055 wzorkowiczek dodało 19306 zdjęć do galerii!

Utwardzanie naturalnych paznokci

Dodano: 2011-03-02 09:54:12, Odsłon: 1199 , Ocena: 5/5,

 Żele silikonowe do wzmacniania naturalnej płytki. Paznokcie po takim zabiegu wyglądają o wiele bardziej naturalnie niż przy zastosowaniu tradycyjnych żeli UV. Produkty tego typu uelastyczniają paznokieć, nie niszczą jego naturalnej struktury, jednocześnie uodporniając go na urazy mechaniczne i działanie wody.

 

Paznokcie po takim zabiegu wyglądają o wiele bardziej naturalnie niż przy zastosowaniu tradycyjnych żeli. Żele tego typu uelastyczniają paznokieć nie niszcząc jego naturalnej struktury, jednocześnie uodporniając go na urazy mechaniczne i działanie wody. Wielką zaletą jest ich doskonała przyczepność, nawet przy bardzo “trudnej płytce” oraz odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne, a w szczególności na promieniowanie UV. Dzięki temu mogą być stosowane z powodzeniem u osób korzystających z solarium. Unikalna konsystencja sprawia, że są bardzo łatwe i ekonomiczne w użyciu. Aplikacja żelu pozwala na równomierne rozłożenie, bez potrzeby późniejszego wygładzania, a więc usługa jest naprawdę ekspresowa (30-40 minut)

 

Trudności nie sprawia również uzupełnienie, żel łatwo się opracowuje i co ważne dodatek silikonu sprawia, że nie pyli intensywnie. Można go również stosować jako ostatnią warstwę na paznokcie utwardzone innym żelem, akrylem czy fiberglassem w celu ich uelastycznienia.Można go łączyć z kolorowymi żelami oraz innymi akcesoriami do trwałego zdobnictwa co pozwala na tworzenie unikalnych wzorów. Korzystne działanie jest udowodnione zarówno przy płytkach cienkich i delikatnych jak i kruchych, łamliwych. Doskonałe efekty zauważono na płytkach pobruzdowanych, zarówno podłużnie jaki i poprzecznie - klientkicierpiące na tak uciążliwe defekty wreszcie mogą się cieszyć gładkimi paznokciami. Również panie z bielactwem paznokci są zadowolone z żelowania, ponieważ chroni przed powstawaniem nowych ognisk bielactwa, a płytka nabiera zdrowego wyglądu. Nie należy zapominać o paznokciach u stóp, zwłaszcza w gorącym okresie letnim. Żele silikonowe nadają się znakomicie również do stylizacji paznokci na stopach co ważne, nie usztywniając ich zbytnio, pozwalają na noszenie również zakrytego obuwia. Dzięki temu klientki mogą się cieszyć pięknymi paznokciami przez cały rok. Zauważono również ich korzystny wpływ na profilaktykę przeciw wrastaniu paznokci. Uelastycznienie paznokcia wpływa w znaczący sposób na jego ułożenie względem wału paznokciowego oraz przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych. Biorąc pod uwagę tak wiele zalet żelu silikonowego - wygodę i korzyści jego stosowania znalazł tak szybko grono zadowolonych klientów.

 

Źródło : http://www.kosmetomania.pl

Dołączyła: 2010-12-05 08:10:44

Stylistki Paznokci

:)

emotMam mały problem ponieważ jak pisałam poniżej jestem początkująca ...

Manicure hybrydowy

Obecnie długie i bogato zdobione paznokcie są passe. Ich miejsce zajmują krótkie jednokolorowe d...

primer...tak czy nie?

witam dziewczyny mam pytanie odnosnie pimera,a mianowicie czy uzywacie go równiez do zelu?Jakrobiłam...

Który kształt paznokcia najbardziej lubi

OWAL. Najbardziej uniwersalny – wygląda dobrze na większości typów paznokci; jest praktyczn...

frezarka

Witam Was serdecznie. Próbowałam kilka razy zrobić sobie tipsy metodą żelową,ale niestety nie...

Domowe sposoby na piękne dłonie i paznok

Z powodu braku czasu i środków finansowych mało która kobieta korzysta z zabiegów w gabinetach ko...

Jak naprawić pęknięty paznokieć?

Rzeczy, których po...

Jak unikać zapowietrzeń?

Zapowietrzenia masy żelowej/akrylowej są jednym z najczęściej występujących problemów  ...

Stosowanie oleju rycynowego na paznokcie

Olej rycynowy do paznokci to sprawdzone narzędzie, charakteryzujące się prostotą...

Kobieta z pazurem

Czarny lakier do paznokci to elegancja czy ekstrawagancja? Jest idealny dla zb...

© Copyright by Wzorki.pl   | sitemap Realizacja: NetVisage